INVISALIGN

Dişlerini görünmez bir şekilde düzelt

Invisalign®, dişleri gizlice düzeltmek isteyen gençler ve yetişkinler arasında popüler olan en gelişmiş şeffaf düzelticidir. Invisalign tedavisi, dişlerinizi kademeli olarak en ideal pozisyonlarına taşıyan çıkarılabilir ve özel uyumlu şeffaf düzelticiler serisi kullanmanızı gerektirir. Geleneksel tel diş tellerinin aksine, Invisalign gülüşünüzü düzeltmek için daha estetik ve konforlu bir seçenek sunar.

Invisalign Faydaları

Benefits of Invisalign

EKİBİMİZ

Invisalign Nasıl Yapılır?

How Invisalign Works?

Bu 3 basit adım, sizi yepyeni bir gülümsemeye götürebilir.

Yeni gülüşünüz için adım atın

Uzman Ortodontistlerimizden biri ile görüşerek ortodontik yolculuğunuza başlayın. Ayrıca uzmanlarımız, gelişmiş iTero Element Tarayıcı kullanarak dişlerinizin hassas 3D taramasını hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirecekler. Kişiselleştirilmiş bir tedavi planı oluşturacaklar ve size muhtemel yeni gülüşünüzün görsel önizlemesini sunacaklar.

Invisalign ile gülüşünüzü dönüştürün

Özel tasarlanmış diş düzeltici apareylerinizi aldıktan sonra, mükemmel uyum sağlayarak herhangi bir endişenizi ele alacak ve beklentileriniz konusunda size bilgi sağlayacağız. Bu apareyler günlük olarak takılmalı ve sadece yemek yediğiniz veya içecek tükettiğiniz zamanlarda çıkarılmalıdır. İlerlemenizi izlemek ve size bir sonraki aparey setini sağlamak için düzenli olarak her 6 ila 8 haftada bir kontrol randevuları planlanacaktır.

Yepyeni gülümsemenizin harika görünmesini sağlayın

İnvisalign tedavinin son aşaması olarak özel tasarlanmış şeffaf plaklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Invisalign için doktorunuz şeffaf plaklarınızı ne sıklıkta takmanız gerektiği konusunda size detaylı talimatlar verecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Invisalign Tedavisinin Maliyeti Ne Kadardır?

Genellikle, Invisalign tedavisinin maliyeti geleneksel diş teli tedavisine benzer. Ancak, maliyet bireysel faktörlere, tedavi planına, durumunuza ve tedavinin süresine göre değişiklik gösterebilir.

Invisalign, özel tasarlanmış şeffaf plaklar ile çalışır. Bu şeffaf plaklar, dişleri belirli bir hizaya getirmek üzere kontrollü bir kuvvet uygulayarak dişleri düzeltir.

Invisalign neredeyse görünmezdir, bu da onları geleneksel diş tellerine kıyasla daha göze çarpmayan bir alternatif haline getirir.

Hastalar, bazı rahatsızlık veya baskı hissedebilirler. Ancak, bu genellikle geçici bir durumdur ve tedavinin işlediğine dair bir işarettir.

Invisalign şeffaf plakları, nazikçe diş fırçasıyla temizlenerek ve ılık suyla durulanarak kolayca temizlenebilir. Ayrıca, özel temizlik kristalleri veya solüsyonları da kullanılabilir.

Şeffaf plaklar günde 20 ila 22 saat boyunca takılmalıdır. Sadece yemek yeme, içme, diş fırçalama ve diş ipi kullanma için çıkarılmalıdır.