KAPLAMA

Gülümsemenizi doğal kaplamalarla güçlendirin

Gülümsememiz hakkındaki duygularımızı etkileyebilecek çeşitli kişisel faktörler bulunmaktadır. Bazıları dişlerinin aşırı lekeli veya renksiz olmasından hoşnutsuz olabilir, diğerleri ise çatlak, çarpık veya garip şekilli dişlerinden dolayı utangaçlık hissedebilir.

Dentaktif’te, kaplamalar gülümsemenin estetiğini artırmak isteyenler için popüler bir seçenektir. Bir diş kapağı, kusurları düzeltmek için dişin üstüne yapıştırılan dayanıklı, ince bir porselen kabuktur. Uzmanlarımız ve kozmetik dişçilerimiz, kaplamaları hafifçe kalabalık dişleri hizalamak veya dişler arasındaki boşlukları kapatmak için de kullanabilirler.

Doğal bir gülümseme

Porselen Kaplamalar

Gülüşünüzdeki estetik sorunları düzeltmek ve sağlıklı, doğal bir gülüş elde etmek istiyorsanız, porselen kaplamalar harika bir seçenektir. Dentakif olarak, Emax veya Feldspathic gibi yüksek kaliteli porselen kaplamalar sunarak hastalarımıza özel çözümler sunuyoruz.

Porselen kaplamalarla gülüşünüzdeki dönüşümü yaşayın.

Diş Kaplamalarının Avantajları

Advantages of Dental Veneers

Diş Kaplamalarınızı Doğru Bakım İle Koruma Rehberi

Doğru bakım ile diş kaplamalarınız 20 yıla kadar dayanabilir. Yeni gülüşünüzü korumak oldukça basittir. Onları doğal dişleriniz gibi hissedin. Günde iki kez florlu diş macunuyla dişlerinizi fırçalayın, her gün diş ipi kullanın ve herhangi bir sorun ortaya çıkmadan önce düzenli olarak diş hekiminizi ziyaret edin. Diş gıcırdatma alışkanlığınız varsa, diş hekiminiz size gece uyurken bir gece koruyucu takmanızı önerebilir.